FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 8333268
nr 833 3268
ARMCHAIR
1950s, wear, damages, repaired.
50-tal
Condition: slitage, skador, lagad
1000
SEK 100
Friday June 28 2013
at 03:53:15