FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 8333268

nr 833 3268

ARMCHAIR

1950s, wear, damages, repaired.

50-tal

Condition: slitage, skador, lagad

1000

SEK 100

Friday June 28 2013
at 03:53:15